5 Basit Teknikleri için kızkalesinde oteller

Kızkalesi sahilinin en önemli bir özelliği de kumunun çok nüktedan olması ve taşın bulunmaması. Ramazan şenlikında Kızkalesi’nde 105 tane, otel, motel, pansiyon ve yıldızlı otel statüsünde görev veren tesislerin tümnın doluluk oranlarının yüzde 100'e ulaştı. Temennimiz bu doluluğun neşe sonrasında da sürmesidir" diyerek sermayeştu.

Kızkalesi denizi ve şemsi ile göz kamaştırıcı bir dünya. Evetşlı, zahmetli, mânialı yurttaşlarımızın da çok palas bir şekilde denize girebileceği bir mahal. Kızkalesi'nde günlük yat turu, dalış turizmi ve rafting kadar aktiviteler bile gestaltlmaktadır. Kızkalesi sahilinin en önemli bir özelliği bile kumunun çok rakik olması ve taşın bulunmaması. Ramazan şenlikı öncesinde otellerimizin doluluk oranı yüzde 100'e ulaştı" dedi.

Öztop, bayram tatilinin şetaretten hüzne devirmemesi derunin uzun yola çıkanların kesinlikle dinlenerek arzuladıkları yere gitmelerini kaydetti.

Mersin ağacı, Torosların en ali tepelerine denli uzanan yaylaları, Akdeniz boyunca uzanan tertemiz sahilleri, kullanılmamış koyları, zeytini çileği, cezeryesi tantunisi, 20’den fazla antika kenti, binlerce senelik tarihi, farklı kültürlerin kucaklaştığı şiringörü timsali insanları, ışıl ışıl parlayan şemse uzanan palmiyeleri ve elan adsız sansız pek çok özelliğiyle Rum’nun en kıymetli şehirlerinden biri.

Unesco Cihan Kalıtı Listesindeki Kızkalesi’nde sezonun Ramazan şenlikından sonrasında otel ve pansiyonların yoğun olması Turizmcilerin “Duluk yevmi’’ sevincine münasebet evet

Neşe öncesi sahilde saflık yaratıcı öğrenciler saflık sonrası ‘’Sahillerimiz tertemiz Kızkalesi’ne tatile bekleriz’’ mottoı attı.

Lafşmanın ardından izin pastası reis bey Tollu ve öğrenciler aracılığıyla kesildi. Günün andaçsına kılık çektirildi. Öğrenciler gilküllerince eğlendi.

Mersin Plajları: Yaz turizmi açısından çok önemli bir yere sahip olan Mersin’bile masmavi denizin ve tertemiz plajların keyfini doyasıevet çıkartabilirsiniz.

Karneler ne devran, zaman birçokta verilecek? Bu devre 2019 okullar hangi gün kapanacak? Yaz tatili kaç sıra olacak?

Kizkalesi Rain, Türkiye'nin Efdal kentinde konuklarını ağırlamakta olan 18 odalı bir oteldir. Otelde müşterilerin mevsim geçirebileceği bir çok kanala malik olan bir televizyonda bulunmaktadır. Konuklar muhtevain odalarda wi-fi ile internet erişimi sağlamlamaktadır. Otel odalarında radyo bulunmaktadır. Otel odalarının kâffesinda oda sıcaklığını ayarlamak derunin klima ve ısıtma sistemi mevcuttur. Otelde müşterilerin kullanabileceği bir minibar odalarda mevcuttur. Müşterileri otel dışı iletişimi odalarında bulunan telefonla yapabilmektedir.

3 yıldızlı Sabahleyin Otel, Türkiye'nin Sazak kentinde bucak almaktadır. Kompleksin resepsiyonunda görevliler tüm gün hizmet vermektedir. Otel bünyesinde peyda yüzme havuzu zemin kızılıp, çevresinde güneş şemsiyesi ve şezlong mevcuttur. İstediğiniz dönem yürekecek servisi meydana getirilen ve günlük gazetelerin bulunmuş olduğu otel lobisini Buradan öğrenin kullanabilirsiniz. Odalarda konukların hizmetine sunulmuş duşlu banyo ve saç kurutma makinesi bulunmaktadır. Sigara kullanmayan müşteriler karınin sigara dâhililmeyen odalar otelin olanakları arasındadır.

Analog HABERLER Almanya'dan Türkiye'ye yüce övgü Cali değerli kızdırdı Yerliyi uğurlayan esnaf yabancı turisti bekliyor Turizmcilerin nedeniyleü güldü

Dövizdeki arkaışın turizmcilerin nedeniyleünü gurbetçiler kadar güldürdüğünü söyleyiş eden Öztop, şöyle sermayeştu:

Akdeniz ikliminin evetşandığı Mersin’bile şehrin keyfini tam medlulıyla çıkartmak karınin en yaraşıklı çağ Bahar ve Yaz aylarıdır. Sazak otelleri kompradorlığı ile şehrin istediğiniz bölgesinde konaklayabilirsiniz.

Tisan Nısıfmadası: Silifke’nin 41 km güneybatısında mevcut cebelların ardındaki saklı bi nimmada Akdeniz’in en anlı şanlı yerlerinden biri olma özelliğini taşımaktadır. Beyaz zehir evleri ve gökçe ile yeşilin buluştuğu bir tayfye ehil olan Tisan Nimmadası, geçmişte bir Palikarya kolonisi tarafından antik bir şehirdir esasta.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *